O fundacji

Fundacja Kreatywni w Działaniu powstała w 2018 roku z inicjatywy aktywnych działaczy, którzy zapragnęli realizować własne pomysły oraz kreować swoje otoczenie.

Po kilku miesiącach przygotowań wniosek do KRS został złożony w grudniu 2018. Co pozwoliło nam startować w konkursach i zacząć prężnie działać już od marca 2019. Obecnie realizujemy 3 projekty w dwóch dzielnicach, Woli i Mokotowie.

Nasz Zarząd

Prezes Zarządu Daniel Szatkowski – Pedagog Specjalny (specjalność: profilaktyka społeczna). Wieloletni instruktor ZHP, pracował jako Pedagog Ulicy w Fundacji im. Marii Grzegorzewskiej na warszawskiej ochocie, sądowy kurator społeczny w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Śródmieścia oraz Świetlicy TPD. Współorganizator projektów animacyjnych czasu dla dzieci i młodzieży w Hufcu ZHP Warszawa Wola. Uczestniczył w wielu szkoleniach z profilaktyki społecznej oraz jakości profilaktyki (głównie organizowanych przez Dzielnicę Ochota), posiada szkolenie z TZA- ART- Trening Zastępowania Agresji. Posiada uprawnienia z zakresu profilaktyki społecznej i resocjalizacji, pedagogiki ulicy oraz pracownika pomocy społecznej. Obecnie animator Miejsca Aktywności Lokalnej na warszawskim Mokotowie. Prywatnie mieszkaniec Woli, społecznik oraz działacz. W wolnych chwilach lata między chmurami jako spadochroniarz i przedstawiciel grupy 4wayRW MAD Team

Daniel Szatkowski – Prezes Zarządu

Wiceprezes Zarządu Katarzyna Kuligowska – mieszkanka Woli, studentka Politechniki Warszawskiej na kierunku administracja, instruktorka harcerska od 10 lat działająca z młodzieżą i wolontariuszami a obecnie szef kształcenia wolontariuszy harcerskich pracujących z dziećmi i młodzieżą na terenie Woli i Bemowa oraz członek Komendy Hufca ZHP Warszawa Wola ds. pracy z kadrą (wolontariuszami). Swoje doświadczenie organizacyjno – zarządcze zdobywa także w Zarządzie Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych, gdzie obecnie pełni funkcję Wiceprzewodniczącej w kadencji 2019-2021. Zawodowo rozwija swoje umiejętności administracyjno – biurowe w jednej z firm szkoleniowych. W wolnych chwilach wybywam na ścieżki Parku Kampinowskiego i poznaje tajniki gier planszowych wraz z przyjaciółmi.

Katarzyna Kuligowska – Wiceprezes Zarządu